ПЕДПРЕСА

З 02.06.2012 розпочав свою роботу освітній портал PEDPRESA.COM.(http://pedpresa.com/) державного інформаційно-виробничого підприємства видавництва "Педагогічна преса", що належить до сфери управління Міністерства освіти науки, молоді та спорту України.Одне з головних завдань порталу - своєчасне надання достовірної інформації із джерел професійному середовищу та громадськості.Основні розділи порталу : "Освіта України ONLINE", "В сучасній школі", "Навчальні заклади", "Науковий світ" та "Гарячі новини", які всвою чергу поділяються на підтеми.Кожен може знайти собі відповідь на все, що його цікавить або турбує. Активне відвідування сайту освітнього порталу розширить професійнийобрій вчителя, викладача, науковця, приведе до зменшення кількості звернень громадян до центральних органів виконавчої владти освітянських питань.

Освіта-UA
http://osvita-ua.net


Новини. ВНЗ. Тестування. Школа: школа сьогодні, управління, технології навчання, виховання школярів, психологія, позашкільна робота, підвищення кваліфікації, теорія, навчальні програми, оцінювання, законодавство, журнали.

Вчитель вчителю, учням та батькам
http://teacher.at.ua


Накази, листи, рекомендації. Поради та рекомендації для вчителів та батьків. Поради психолога. ПОЧАТКОВА ШКОЛА Портфоліо вчителя

http://aura.at.ua
Інформація для вчителя початкової школи.

Творчий вчитель математики
http://yrok.com.ua


Сайт вчителів математики Кривого Рогу: цікаві розробки уроків, рекомендації та методичні матеріали щодо використання сучасних інноваційних технологій, інтерактивних методів навчання, роботи з обдарованими школярами, методичні розробки підвищення якості математичної освіти, математичної компетентності учнів. Фізика в школі

Сайт вчителів України
http://fizika.net.ua


Матеріали для роботи вчителів фізики: методики, новини, бібліотека для учнів та вчителів, програми, уроки фізики.

Шкільна фізика
http://sp.bdpu.org


Теорія, задачі, тести, демонстрації, лабораторні роботи, методика навчання. Для вчителя хімії та біології Український біологічний сайт


http://www.biology.org.ua


Висвітлення сучасного стану біологічної науки та освіти в Україні.


Все для учителя биологии
http://bio.1september.ru


Електронна версія газети «Біологія». Матеріали для вчителів: «Я йду на урок біології».


Для вчителя хімії та біології
http://www.uroki.net/docxim.htm
Розробки уроків, календарні, тематичні, поурочні плани, розробки уроків для вчителя хімії та біології в школі.

Географія в школі Географія в школі
http://geosite.com.ua


Географія в школі на «Географічному порталі»: програми, поурочне планування, розробки уроків, електронні уроки, практичні роботи, нетрадиційні уроки, задачі, література, довідкові матеріали.


Географія в школі
http://ukr-tur.narod.ru/shkola/shkola.htm


Географія в школі на сайті «Світ географії та туризму»: розробка уроків, виховні заходи, методичні рекомендації.

Українська мова та література Українська мова і література
http://ridnamova.ck.ua

Сайт для учителів української мови і літератури. Українська мова. Українська література. Зарубіжна література. Позакласна робота. На допомогу учням.


Інститут післядипломної педагогічної освіти Київського міського педагогічного університету імені Б.Д.Грінченка
http://ippo.org.ua


Інформація для учителів - предметників на інформаційно-методичному сайті: методичні рекомендації, дидактичний матеріал, цікавий досвід.

Інформатика в школі
http://informatik.at.ua


Інформація про програмне забезпечення, яке можна використати на уроках інформатики. Цікаві та необхідні матеріали для вчителів інформатики. Плани-конспектів уроків інформатики

Уроки образотворчого мистецтва та праці в школі Слово вчителя
http://konserg.ucoz.ua


Цей сайт cтворено для поширення власного досвіду, для спілкування, обміну ідеями тощо. Розробки поурочних планів, виховних годин, комп'ютерних програм, тестів. Вчителям інформатики, образотворчого мистецтва.


Трудове навчання
http://trudove.org.ua


Сайт для учителів трудового навчання та обслуговуючої праці. Сучасні технології. Радіоелектроніка. Декоративне мистецтво.

«Шпаргалка для керівника» http://zavuch.at.ua

Сайт створений для забезпечення інформаційної підтримки діяльності директорів шкіл і їх заступників. Тут ви знайдете цікаві матеріали, описи досвіду, програми методичних заходів для керівників, збірки з питань теорії, методики, практики.

http://direktor.at.ua - ресурс для спілкування керівників загальноосвітніх навчальних закладів та обміну практичною інформацією, що стосується адміністративної роботи у школі.

Сайт «Майстер-клас» http://umni4ka.at.ua/ створений з метою сприяння розвитку педагогічної творчості, передачі авторського досвіду з різних проблем педагогіки і психології, проведення експериментальної роботи. На Майстер-класі можна ознайомитись з досвідом роботи педагогів області, вивчити і впровадити у практику роботи інноваційні технології, знайти матеріали щодо планування та щоденної роботи.

http://zastupnik.at.ua/, http://www.zavuch.info/, http://www.it-n.ru/communities.aspx?cat_no=232991&tmpl=com, http://webkolo.clan.su/

СТВОРЕНІ ДЛЯ ОБ’єднання сайтів педагогічного спрямування, пропаганди знань та спілкування вчителів.

http://pedagogika.at.ua/

створений для викладачів, студентів та педагогічних працівників. Він може бути цікавим і для більш широкої аудиторії, оскільки на ньому розглядаються питання не тільки навчання і виховання підростаючого покоління, а й багато інших тем пізнавального характеру, що дає можливість об`єднати всіх людей, яким цікавий внутрішній світ людини, її прагнення i сподівання, радощі і тривоги, злети і падіння...

Сайт http://damar.ucoz.ru присвячено проблемам освіти.

Сайт http://konserg.ucoz.ua/

cтворено для поширення власного досвіду, для спілкування, обміну ідеями тощо.

Кiлькiсть переглядiв: 132