/Files/images/DSC_5482a.jpg

/Files/images/відновлено меморіальну дошку.jpg

Школа заснована у 1936 році. Під час війни її споруда використовувалася під шпиталь. Після війни до 1989 року працювала як спеціалізована англійська школа. З 1989 року – загальноосвітня школа.

До 110-х роковин з дня народження 4-разового Героя Радянського Союзу, маршала Г.К. Жукова 21 березня 2006 р. на будівлі Харківської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 127 імені Г.К. Жукова була встановлена меморіальна дошка на згадку про великого полководця. У 2004 році за рішенням сесії Жовтневої районної ради і сесії міської ради школі № 127 було привласнено ім'я героя війни маршала Г.К. Жукова за ініціативою віце-президента Міжнародного суспільного фонду імені Жукова В.А. Петросова. На святі, присвяченому відкриттю меморіальної дошки, зібралися учені і колектив школи № 127, представники учбових закладів, підприємств району, ветерани Великої Вітчизняної війни, представники громадських організацій, депутати районної, міської ради. У Україні школа № 127 єдина, яка носить почесне їм'я Г.К. Жукова. Учнівський і педагогічний колектив школи прикладає всі зусилля для того, щоб гідно зберігати пам'ять великого сина сильної країни, видатного воєначальника, мужнього солдата – Г.К. Жукова.

Церемонія відкриття меморіальної дошки Г.К.Жукову/Files/images/DSC_5440a.jpg/Files/images/DSC_5451a.jpg

НАЙГАРНІША НАША ШКОЛО!!!