/Files/images/соцпед сторінка.jpg

/Files/images/соцпед.jpg

телефон: 068-397-92-07

пошта: elenanikolaeva82@ukr.net

Графік роботи та консультацій соціального педагога на 2023/2024 н.р.

Графік роботи соціального педагога з дітьми за програмами з формування стійкості до стресу, розвитку резилієнс у дітей, психосоціальної допомоги дітям, які пережили психотравмуючі події на 2023/2024 н.р.

Графік проведення роботи з учнями за профілактичними програмами з профілактики вживання психотропних речовин на 2023/2024 н.р.

Графік проведення занять з учнями 1-9 класів за програмою профілактики булінгу серед учнів, батьків, вчителів "Протидія булінгу в закладах освіти. Системний підхід" на 2023/2024 н.р.

Графік проведення діагностування учнів 1-9 класів з протидії булінгу (цькуванню) в 2023/2024 н.р.

План проведення заходів на запобігання розвитку негативних психічних явищ на 2023/2024 н.р.

ГРАФІК РОБОТИ на 2023/2024 навчальний рік:

Інтервали робочого часу:Дні тижня:
з 13:00 до 17:00Понеділок
з 13:00 до 17:00Вівторок
з 13:00 до 17:00Середа
з 13:00 до 17:00Четвер
з 13:00 до 17:00П'ятниця

ГРАФІК КОНСУЛЬТАЦІЙ на 2023/2024 навчальний рік:

Інтервали робочого часу:Дні тижня:
з 13.00 до 14:30Понеділок

Консультації з учнями, батьками, опікунами, педагогами.
з 13:00 до 14:30

Консультації з учнями, батьками, опікунами, педагогами.

Соціальний педагог здійснює:

• ☺соціально-педагогічний супровід здобувачів освіти, колективу та мікрогруп, осіб, які потребують піклування чи перебувають у складних життєвих обставинах;
  • ☺просвітницьку та профілактичну роботу серед учасників освітнього процесу з питань запобігання та протидії домашньому насильству, у тому числі стосовно дітей та за участю дітей, злочинності, алкоголізму, наркоманії тощо; вивчення та аналіз соціальних умов розвитку здобувачів освіти, мікроколективу (класу чи групи), шкільного, студентського колективу в цілому, молодіжних і дитячих громадських організацій.

Соціальний педагог школи бере участь у:

• ◈роботi педагогічної ради, психолого-педагогічних консиліумів, семiнарiв і засiдань методичних об’єднань;
  • ◈плануванні і реалізації завдань соціалізації здобувачів освіти, адаптації їх у новому колективі і соціальному середовищі;
  • ◈наданні допомоги дітям і сім’ям, що перебувають у складних життєвих обставинах або потребують посиленої педагогічної уваги чи мають особливі освітні потреби, в тому числі постраждалим від насильства та військових конфліктів.

Соціальний педагог школи сприяє:

• ☑взаємодії закладів освіти, сім’ї і суспільства у вихованні здобувачів освіти, їх адаптації до умов соціального середовища, забезпечує консультативну допомогу батькам (законним представникам);
  • ☑захисту прав здобувачів освіти від будь-яких видів і форм насильства, представляє їхні інтереси у правоохоронних і судових органах тощо;
  • ☑формуванню у здобувачів освіти відповідальної поведінки, культури здорового способу життя, збереження репродуктивного здоров’я;
  • ☑попередженню конфліктних ситуацій, що виникають під час освітнього процесу, запобіганню та протидії домашньому насильству.

/Files/photogallery/kb-soc-ped-7.jpg

/Files/photogallery/kb-soc-ped-10-768x1087.jpg /Files/photogallery/kb-soc-ped-9.jpg

Психологічні механізми забезпечення психічного здоров’я