/Files/photogallery/photo1713257008.jpeg /Files/photogallery/№ o35_98374816_1.jpg

Євроклуб - це:

· Позаурочні заняття для дітей

· Пізнавальні зустрічі на тему Європи та Європейського Союзу

· Ознайомлення з європейськими цінностями

· Ознайомлення з особливостями міжкультурного діалогу

· Відкриття для дітей нових ідей і думок

· Формування нових навичок та вмінь у дітей методами, неформальної освіти

і просто веселе проведення часу.

Євроклуб оновлено: 28.08.2023

Відповідальний за роботу Євроклубу: Кобзар Алла Анатоліївна (вчитель англійської мови)

Президент Євроклубу: Тріполка Артем, учень 8-А класу.

Девіз Євроклубу:

«Дружба і спілкування – ведуть до єднання»

Напрямки діяльності:

Поширення та розповсюдження інформації про Європу, європейські країни та Європейський Союз; введення нових форм діяльності учнів; налагодження співпраці з іншими Євроклубами України та закордоном; листування (по мережі Інтернет) з учнями ЄС; заохочення до вивчення іноземних мов; підготовка до життя і праці в об’єднаній Європі.

Цілі євроклубу:

· Сприяння процесам євроінтеграції на місцевому рівні.

· Поширення знань про ЄС та євроінтеграції України.

· Пропаганда європейський цінностей, формування європейської свідомості в учні, підготовка молоді до життя в об’єднаній Європі.

· Вивчення культури, європейських мов, традицій.

Завдання євроклубу:

· Поглиблено вивчити історію, культуру, звичаї і традиції, а також сучасність як країн ЄС, так і України.

· Встановлення зв’язків з молоддю країн Європи через програми молодіжних обмінів та листування, виконання спільних проєктів.

· Удосконалення навичок самостійного здобування та критичного аналізу інформації.

· Організація різноманітних заходів з метою поширення інформації про ЄС.

· Мотивація до вивчення мов.

Методичні рекомендації євроклубам

Євроклуби в Україні: організація роботи та успішний досвід

/Files/photogallery/photo1713253762 (1).jpeg /Files/images/photo1713253762.jpeg /Files/images/photo1713253762 (2).jpeg /Files/photogallery/photo1713253762 (3).jpeg /Files/photogallery/photo1713253762 (4).jpeg /Files/photogallery/photo1713253762 (5).jpeg Як створювався Європейський Союз? Європейський Союз. Загальна характеристика. Цікаві факти.